Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интервю на Лий и Сами пред списание "Hello"

Go down

Интервю на Лий и Сами пред списание "Hello" Empty Интервю на Лий и Сами пред списание "Hello"

Писане by Admin Вто Май 05, 2009 9:52 am

Разхождайки се ръка за ръка, край красиво езеро, бившият певец от групата Блу - Лий Раян и неговата годеница - Сами Милър разказват какво най- много обичат да правят заедно и дори и за сериозните неща не спират да се смеят.

HM (Списание "Hello"): Има известни елементи на вълшебна приказка в начина, по който двамата се срещнахте. Разкажете ни как точно се случи.
Сами: Ами най-невероятното е, че никога не съм била фенка на Блу. Просто се шляех в майспейс и видях профила му. Помня, че написах нещо глупаво от рода на:" Мога ли да ощипя дупето ти?" и изобщо не очаквах, че той ще отговори.
Лий: Помня, че си помислих: "Защо не?", погледнах снимките й - изглеждаше повече от сладка и й изпратих номера си. После започнахме да си говорим.

НМ: Само защото Лий живееше в Щатите ли, ви трябваше толкова много време, за да се срещнете на живо?
Лий: Странното е, че всеки път, когато исках да се видим, тя не искаше. Когато се върнах за снимките на "Hell's Kitchen", дори й предложих да дойде в родителите си, но тя пак отказа.
Сами: Не исках първата ни среща да е в "Hell's kitchen". Всъщност тя беше точно преди година в хотел Хилтън.
Лий: Това си беше любов от пръв поглед и за двама ни.

НМ: Репутацията на женкар на Лий, не те ли отблъсна, Сами?
Сами: Разбира се, че не. Помислих си, че не ми пречи да се видя с него. И както си мислех, реших, че искам да се омъжа за него. Обичам абсолютно всичко в него и му вярвам напълно. Той е напълно лоялен и искрен с мен. Той е сродната ми душа. И определено е най-добрият приятел, който съм имала.

НМ: Къде й предложи, Лий?
Лий: Беше лудо. Разхождахме се в Сейнсбъри, когато внезапно коленичих пред нея и я помолих да се омъжи за мен.
Сами: Обичам необичайните неща, затова не знам как но веднага казах да и двамата не спряхме да се смеем.

НМ: Кога точно решихте да създадете семейство?
Сами: Откакто той се върна от Щатите, двамата бяхме неразделни и неочаквано започнахме да кроим планове за бебе.

НМ: Знаете ли вече дали ще е момче или момиче?
Сами: Да, чакаме момче и сме много развълнувани.
Лий: Вие сте първите, на които го казваме, никой още не знае.

НМ: Някакви идеи как ще го наречете?
Сами: През цялото време мислехме да го наречем Рейн. Но сега не съм сигурна.
Лий: Все още обожавам това име - Рейн Аметист Раян. Звучи страхотно!

Къде мислите да се роди детето?
Сами: В Оксфорд, в болница "Джон Радклиф", където аз съм родена. Също като Лий и аз съм много привързана към семейството и все още живея с мама и татко у дома. Лий също живее с нас, докато не намерим семеен дом.

НМ: Къде оглеждате?
Сами: Намерихме страхотна къща с три спални в малко селце, близо до Бурфорд, Косуутс.

НМ: По какво ще се различава отглеждането на детето ви, по това как ти си отраснал, Лий?
Лий: Отраснах в Плумстед, където се научих да се управям на улицата, но съм виждал и много неща, които не бих искал детето ми да вижда. Искам детето ми да изратне на спокойно място, сред природата, да я оцени и разбира се искам да го науча да свири на китара.

НМ: Какво бъдеще очаква кариерата ти, ако я погледнеш от днешния ден?
Лий: Музиката си остава първата ми любов, но винаги съм искал да пиша и да играя в киното. Искам кариера, която няма да изключва семейството ми и да ме държи далеч от тях. Няма нищо по-важно от семейството.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 76
Join date : 04.05.2009
Age : 40

https://backtoblue.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите