Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лий Раян за нещата от живота

Go down

Лий Раян за нещата от живота Empty Лий Раян за нещата от живота

Писане by Admin Вто Май 05, 2009 9:44 am

1.БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ - "Давам много мои дрехи за благотворителност, когато не се нуждая вече от тях.Обичам да помагам на семейства в неравностойно състояние.израстнах в семейство с един родител и знам колко много трябваше да работи мама за да ни купува най-необходимото.Тя се справи брилиянтно.Даваше ми всичко, от което се нуждаех и сега аз искам да помогна на други хора в подобно състояние."

2.МЕЧТИ - "Още на единадесет исках да стана певец.Обичах да пея, а и не бях добър в нищо друго.Когато бях малък обичах да слушам Michael Jackson, Elthon John, Diana Ross, Lionel Riccie-хора с наистина големи гласове.Исках да стана като тях.Тогава се появиха BLUE.Ако не бях станал част от BLUE?Още щях да опитвам да стана певец.Никога не се предавам!"

3.СЛАВАТА - " Славата е забавно нещо, но аз все още не мога да мисля за себе си като известен.Аз все още съм Lee от Южен Лондон и не съм много добър в играта на известността....Преди се доверявах на всички, но сега знам как мислят хората и съм наясно, че някои от тях искат да бъдат мои приятели по съвсем различни причини."

4.СЕМЕЙСТВОТО - " Когато съм много стресиран или разочарован, винаги мога да се обърна към мама или към сестра ми.С нея сме много близки.Наричам я Jem-bob и сме като една кожа.Знам, че винаги ще са до мен и мога да им се обадя по всяко време, когато съм далеч или да поговоря с тях, ако съм си у дома.Ние винаги сме били много сплотени и това значи много за мен."

5.ПАРИ/МАТЕРИАЛНИ НЕЩА - " Не обръщам голямо внимание на парите и материалните неща.Приятно е да имаш хубави неща, но не е края на света, ако ги нямаш.Има много по- важни неща в живота."

6.МУЗИКАТА - "Обичам музиката откакто се помня.Тя значи всичко за мен."

7.ПОЕЗИЯ - "Пиша от години и обичам да го правя.Харесва ми.Виннаги съм обичал да пиша стихове и други неща, още откакто бях в училище, но започнах да се справям добре, когато бях на 15.Забавното е, че в училище не обичах писането.Мислех го за невероятно трудно, но когато започнах да пиша стихове, наистина се забавлявах..."

8.УЧИЛИЩЕТО - " Не бях никак добър в ученето и никога не съм обичал да нося училищна униформа.Най- много мразех вратовръзката и имах много неприятности, защото често ме хващаха без нея.Спомням си веднъж, когато моята учителка излезе за две минути от класната стая и се върна обратно.Намери ме овиснал на решетките да обяснявам, че съм маймуна.Това беше едва началото...Когато отидох в училището по драма, започна да ми харесва, защото пеех и танцувах през цялото време."

9.РАБОТАТА - "Когато бях достатъчно голям, за да работя, го направих.Работех навсякакви места-на строежи, като фризьор,в кафенета, като чистач....Винаги съм работил след училище за пари.Винаги.Мама винаги ми е повтаряла, че няма лоша работа и аз съм съгласен с това.Винаги съм знаел, че ако изгубя тази работа, ще отида и ще си намеря друга".
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 76
Join date : 04.05.2009
Age : 40

https://backtoblue.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите